KoloniaPartyRP

Forum serwera KoloniaPartyRP

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Witamy na forum serwera KoloniaPartyRP

#1 2012-01-01 03:41:16

ManaLu

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-31
Posty: 28
Punktów :   

Wydarzenia

Zapiski z dziennika ManaLu...

Na kontynencie żyłem spokojnie, jako podróżnik szukający przygód... Wędrowałem od miasta do miasta, szukając nowych, ciekawszych zajęĆ... Aż pewnego dnia trafiłem do pewnego miasta, w którym przez przypadek znalazłem się na miejscu zabójstwa, oraz zostałem w nie wrobiony... Nie udało mi się przekonaĆ Sędzi, że jestem niewinny... Zostałem wysłany na wyspę o nazwie "Khorinis", gdy przybyłem na miejsce od razu zostałem zesłany do miejsca zwanego "Kolonia" by przez resztę życie pracowaĆ jako "Kopacz" wydobywając "Magiczną Rude"...
Mijały miesiące, oraz lata... Pewnego ranka pomyślałem sobie : "DośĆ Tego!!!", nie chciałem już byĆ dłużej pomiatany... Naradziłem się z pozostałymi Kopaczami, i lada dzień wszczęliśmy zorganizowany i perfekcyjny bunt, udało nam się pokonaĆ naszych strażników ; Tym samym zdobyliśmy większą swobodę oraz lepsze uzbrojenie i więcej jedzenia... Podzieliliśmy się z pozostałymi kopaczami na Obozy, Ja zostałem dowódcą Gildii oraz Obozu "Najemników" teraz trenuje swoich następców, oraz werbuje nowych członków Gildii...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.theshinobiworld.pun.pl www.xiaolinshowdown.pun.pl www.zgs-asg.pun.pl www.lordaeronguild.pun.pl www.dragonballgame.pun.pl